Datum: 22.11.2014

Vložil: Fimi

Titulek: Re: Revoluce

Vážený "nasraný" občane Mifi,

v prvé řadě bych chtěl podotknout, že můj následný příspěvek neni myšlen proti Vaší osobě, ale musím na něj reagovat, jelikož po jeho přečtění jsem celkem znepokojen.

Váším problémem je, že pouze "střílíte" výroky od boku a bez podložených informací.

1) píšete, že uvolněný starosta bere měsíčně 45 000,-, což není pravda. Dle Přílohy č.1 k nařízení vlády č.37/2003 o odměnách za výkon funkcí v zastupitelstev obcí má každý uvolněný starosta základ 27 425,- kč měsíčně + příplatek 1304,- na každých 100 obyvatel do 1000 obyvatel (zdroj: MVCR). Naše obec má cca 570 obyvatel, tudíž prostým výpočtem (27425+5*1304) víme, že hrubá mzda činí 33 945,- kč. Vy jste pouze "vygoogloval" první odkaz, který Vám vyjel a okopíroval částku (jenomže jste okopíroval částku, která byla modelově vypočítána pro obec Dolní Břežany, která má přes 3000 obyvatel, konkrétně 3440).

2) píšete, že současný starosta odvolal toho bývalého s tím, že naše obec nepotřebuje uvolněného starostu. Opravdu si myslíte, že pokud bude p.starosta vykonávat svou funkci na plný úvazek, že je to pro obec špatně? Aniž bych chtěl nějak shazovat minulého starostu pana JUDr.Rajniše, tak současný starosta má za své poslední funkční období nezpochybnitelné výsledky, stačí se jen projít po vesnici a uvidíte, co všechno se zrealizovalo. (To je samozřejmě zásluha celého zastupitelstva)

3) dále píšete, že p. starosta Minarčík je, cituji "KRKOVIČKA", což od Vás považuji celkem za nehoráznost. Pokud aspoň jen trochu znáte pana starostu, tak určitě jistě víte, že tuto funkci nedělá kvůli penězům. Myslím si, že by si spíše pan starosta měl za své přínosy pro naši obec zasloužit respekt a uznání a ne populistické "žvásty", které se ani nezakládají na pravdě, ale na pomluvách.

Osobně si myslím, že pokud chce p.starosta pracovat jako uvolněný starosta, je to pro obec jen výhra. Stačí si jen vzít v potaz, co všechno dokázal vybudovat a zařídit, když pracoval na půl úvazku. Pokud se této funkci chce plně věnovat, je to jen dobře.

Nemyslím to zle, ale někdy to chce více používat hlavu a logické myšlení a ne jen "šířit" nesmyslné věci, které někde zaslechnu.


S pozdravem
Spokojený občan Fimi(P.S. nemám žádný problém s tím se podepsat, ale nevím, proč bych se měl podepisovat anonymovi)

Přidat nový příspěvek