Datum: 23.10.2013

Vložil: Jaroslav Bukovský

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zlá zelená demagogie v ústech zvláštních křesťanů.

Vážený pane Hinterholzingere.
Osobně proti Vám nic nemám.
Máme přece milovat svého bližního, jako sebe sama.
A snažit se o pokoj se všemi.

Každý čtenář si ten článek a ty citace může přečíst a udělat si vlastní závěr naší polemiky zde. Pokud jste si vytkl nějaký svůj životní úkol, správná adresa je Evropská unie, Brusel. Belgické království, federativní konstituční monarchie ležící v západní Evropě.

Jinak děkuji, je to od Vás nabídka, kterou využiji a navštívím vás. Také doufám, že se budu moci seznámit s členy o.s. Mnetěš. Bude to ještě nějakou dobu trvat, dokud se nenavrší časově veškeré podklady nutné k výpočtům a uzávěrce analýz ad. materiálů.

Pokud jde o právní rady, opět, děkuji za Vaše doporučení a oceňuji Vaši dobrou vůli. Líbí se mi, že dokážete být moudrý a uvážlivý. Přesto, tato rada, jakkoli dobře míněná, je irelevantní z více důvodů, především však je důkazní břemeno velmi vážné v přímé finanční linii a to prokazatelnou, to zdůrazňuji, prokazatelnou, finanční újmou související s činností o.s. Mnetěš.

A nyní mi dovolte, závěrem, osobní vyznání.

Osobní vyznání o Mnetěši a Řípu.....

Znám onu zmiňovanou cestu k Řípu, kde jsou mnohé soukromé pozemky a která přesto bude dále (nejen snahou pana starosty Minarčíka) zvelebována další okolní výsadbou atp.

Neexistuje přitom nutný důvod, proč by tak měl pan Minarčík činit.

Kromě jednoho, a to důvodu citového.

Miluje tuto krajinu, kde se narodil a vyrostl. Znám jej mnoho let, ale poslední dobou často slýchám jeho velký smutek nad nevděčností starostenského úřadu a bojem s takovým protivenstvím, jako je např. ono o.s. Mnetěš.

Dokonce mi řekl, že již nechce kandidovat do zastupitelstva obce a bude si více užívat s dětmi a rodinou, o kterou ho funkce ochuzuje.

Vím ale, že je houževnatý pracant a i to by nakonec oželel.

Vaše činnost jej však k tomu rozhodnutí přivede s velkou jistotou, kterou z něj cítím.

Vám je to možná jedno a nevadí vám to, nebo o to přímo usilujete.

Já osobně si nad tím mohu pouze povzdechnout.

Takto svět odplácel, odplácí a odplácet bude.

Je to smutné, ale je to tak a je mi to líto.

Přidat nový příspěvek