Datum: 23.10.2013

Vložil: Martin Hinterholzinger

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zlá zelená demagogie v ústech zvláštních křesťanů.

Vážený pane Bukovský,


Domnívám se, že jste v přímém přenosu na těchto stránkách předvedl, jak vzniká dezinformace. Kromě dvou přímých citací jste mi přiřadil další výrok z novinového článku, který jsem nikdy neřekl, protože se evidentně jedná o autorův text:

"Ostatně i podřipský „ráj to na pohled“ Mnetěš o vymírání včelstev ví své. Přicházíli právě kraj, který oplýval mlékem, pomalu o své proslavené strdí (včelí plástev plná medu), je možná na čase vzít rozum do hrsti a začít se ptát, jaké minimum relativně bezpečné chemie je pro českou půdu ještě únosné. Téměř jistě to však znamená, že potraviny, které z plodin bez chemie vypěstovaných v Česku vyrobíme, budou také dražší. Ale to je koneckonců volba, kterou provádíme každý den v obchodě: rozhodne cena, nebo dáme přednost kvalitě?"

Dále tvrdíte, že někoho pomlouváme nebo falešně chválíme a nedoložil jste proto jediný důkaz:

„Protože tento typ lidí žije hlavně pro to, aby škodil druhým lidem a ubližoval jim a pomlouval je, či je falešně chválil.“

„Jednání Mnetěš, o.s. je pokrytectví a faleš hrubého zrna.“

Nikdy jsme totiž nepomlouvali pana Minarčíka ani nikoho jiného. Vážíme si každého pracovitého člověka. Nikdy jsme nepodnikli nic nepředvídatelného ani falešného. Co se týče aleje, opakovaně jsme nabízeli finanční pomoc, ta nabídka pochopitelně stále trvá. Obci jsme věnovali lavičky, podporujeme místní spolkovou činnost (Tvořípek), kde se mimo jiné angažuje starostova žena, podpořili jsme také místní školu sponzorským darem.

Myslím, že byste měl být ve svých výrocích uvážlivější a umět doložit své výše uvedené nepěkné výroky něčím skutečně konkrétním. Kromě těchto plamenných výroků, jste dosud nic nedokázal. Ve věci zmíněné údajné škody jste ještě ani neposbíral podklady, natož aby bylo cokoliv prokázáno. K této Vaší odvážné konstrukci si dovolím dále poznamenat, že škodu může kdokoliv komukoliv způsobit pouze protiprávním jednáním. My jsme se žádného protiprávního jednání rozhodně nedopustili a za jednání státu neneseme odpovědnost.

Jeden vedlejší účinek to Vaše nevkusné šermování trestním oznámením mělo. Začal jsem paradoxně dokonce přemýšlet o tom, zda Vaše výše citované nepravdivé a ničím nepodložené výroky a „citace“ nenaplňují skutkovou podstatu některého z paragrafů zákona. Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že já už mám vlastně všechny podklady pohromadě.

Takže, až půjdete ke mně na návštěvu, v první řadě si s sebou přineste konkrétní důkazy pro Vaše dosud nepodložená tvrzení. Domnívám se ovšem, že žádné materiály nepřinesete, protože takové důkazy prostě neexistují.


S přátelským pozdravem

Martin Hinterholzinger

Přidat nový příspěvek